اخبار کشاورزی ایران

تازه ترین خبرها و مقالات باغبانی , تغذیه گیاه , زراعت , سموم و آفات , مکانیزاسیون

افتتاح پایانه و نمایشگاه دائمی بتکا با عرضه محصولات شیلاتی

افتتاح پایانه و نمایشگاه دائمی بتکا با عرضه محصولات شیلاتی

1770903

روز جمعه ۲۷ آذرماه، پایانه و نمایشگاه دائمی “بتکا” با حضور معاونان وزیر جهاد کشاورزی و تنی چند از مسئولان بخش شیلات و حوزه آبزیان، در منطقه تهرانپارس افتتاح می‌شود.

مدیرعامل اتحادیه سراسری تعاونی‌های تکثیر و پرورش ماهیان سردآبی امروز با اعلام این خبر گفت: پایانه و نمایشگاه دائمی “بتکا” قرار است در محله تهرانپارس با همکاری و مساعدت تعاونی‌های کشاورزی ایران تشکیل شود که به‌عنوان نخستین غرفه‌ها، حضور اتحادیه آبزیان در این نمایشگاه قطعی شده است.

آرش نبی‌زاده افزود: در این نمایشگاه دائمی، اتحادیه ماهیان سردآبی از روز جمعه ۲۷ آذرماه به بهره‌برداری می‌رسد و همزمان با شب یلدا، از روز ۲۹ آذرماه این نمایشگاه عرضه محصولات آبزیان را آغاز می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: ۹ غرفه در این نمایشگاه دائمی محصولات شیلاتی خود را از قبیل ماهی، میگو، محصولات فرآوری‌شده منجمد و ماهی تازه با قیمت عمده‌فروشی عرضه می‌کند.

مدیرعامل اتحادیه سراسری تعاونی‌های تکثیر و پرورش ماهیان سردآبی ادامه داد: به مدت ۱۰ روز از ۲۹ آذرماه تا میلاد حضرت رسول(ص) فروش ویژه و با متوسط تخفیف ۲۰ تا ۲۵ درصدی عرضه انجام خواهد شد و پس از آن در تمامی ایام سال با تخفیف پنج تا ۱۰ درصدی پذیرای مشتریان خواهد بود.

نبی‌زاده تصریح کرد: در مراسم افتتاحیه این پایانه که در روز جمعه ۲۷ آذرماه انجام می‌شود، معاونان وزیر جهاد کشاورزی، مدیر سازمان مرکزی تعاون روستایی، معاون آبزی‌پروری سازمان شیلات، مدیرکل توسعه بازار این سازمان و تنی چند از مسئولان حضور خواهند داشت.

وی یادآور شد: این پایانه در آینده‌ای نزدیک محلی برای واردات و صادرات محصولات آبزی و سایر محصولات کشاورزی خواهد بود و شیلات به‌عنوان نخستین عرضه‌کننده محصولات کشاورزی، این پایانه را افتتاح رسمی می‌کند.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
از نوشتن دیدگاه های غیر مرتبط با پست جدا خودداری کنید.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!